Życzenia

Szanowni Państwo.
Ten szczególny dzień Bożego Narodzenia, kiedy spotykamy się przy wilijnym stole, przełamujemy  opłatkiem, składamy sobie życzenia, to czas pojednania, czas miłości i nadziei. W tym uroczystym dniu mamy szczególnie mocne poczucie bycia częścią większej wspólnoty -  rodzinnej, religijnej, ale i wspólnoty Domu Dziennego Pobytu. Co roku bowiem spotkaliśmy się w gronie naszych Pensjonariuszy, przełamywaliśmy się opłatkiem i przy dźwiękach kolęd życzyliśmy sobie wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.
Ten rok jest jednak inny. Epidemia zamknęła nas w domach, zasiała w naszych sercach strach i niepewność. Sprawiła, że nie możemy się osobiście spotkać, uścisnąć sobie dłoń, przytulić, ba, nawet wspólnie pośpiewać czy choćby tylko pobyć ze sobą. Proszę jednak pamiętać – „po każdej nocy przychodzi dzień, a po burzy słońce”.
Boże Narodzenie to przecież czas nadziei. I mimo że teraz mury naszego Domu są puste i słychać echo odbijające się od ścian, to nadejdzie dzień, w którym znów wspólnie zasiądziemy przy stole, wspólnie pośpiewamy a może i potańczymy. Dom czeka na Państwa a my bardzo tęsknimy
Kiedy więc zapłonie pierwsza gwiazdka na bożonarodzeniowym niebie, pomyślmy o sobie nawzajem jak o jednej wielkiej Rodzinie Domu Dziennego Pobytu.
W tym trudnym roku życzymy Państwu wszystkiego co najpiękniejsze i oczywiście jak najrychlejszego spotkania z nami.


W imieniu całego personelu
Dyrektor  DDP

Dodano: w czw., 24 gru 2020 - 09:08
Kategoria
Aktualności
Obejrzano 1 raz