Piłsudskiego 111

Ponowne otwarcie Domu

10 maja już od samego rana nasi Pensjonariusze - wytęsknieni - gromadzili się w ogrodzie DDP z okazji ponownego otwarcia Domu. Nie obyło się oczywiście bez atrakcji. Aby uświetnić oficjalne otwarcie pensjonariusze zostali uraczeni kroplą szampana i podziwiali wybuchające konfetti.

Dodane przez admin
w śr., 26 Maj 2021 - 21:34

Życzenia

Szanowni Państwo.
Ten szczególny dzień Bożego Narodzenia, kiedy spotykamy się przy wilijnym stole, przełamujemy  opłatkiem, składamy sobie życzenia, to czas pojednania, czas miłości i nadziei. W tym uroczystym dniu mamy szczególnie mocne poczucie bycia częścią większej wspólnoty -  rodzinnej, religijnej, ale i wspólnoty Domu Dziennego Pobytu. Co roku bowiem spotkaliśmy się w gronie naszych Pensjonariuszy, przełamywaliśmy się opłatkiem i przy dźwiękach kolęd życzyliśmy sobie wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.

Dodane przez admin
w czw., 24 gru 2020 - 09:08

Zajęcia manualne

Pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu chętnie biorą udział w zajęciach manualnych.

Dodane przez admin
w pt., 22 paź 2021 - 07:01

Webinarium dla Seniorów

Pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu wzięli udział w webinarze zorganizowanym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu. Webinar poświęcony był bezpieczeństwu osób starszych. Podczas spotkania przedstawiono m.in. zagadnienia związane z bezpieczeństwem osób starszych jako konsumentów, użytkowników internetu, uczestników pokazów, zaprezentowano również różne metody oszustów

Dodane przez admin
w wt., 12 paź 2021 - 21:23

Dzień Seniora na Marinie

30 września na Marinie nasi Pensjonariusze obchodzili Grudziądzki Dzień Seniora. Podczas festynu można było obejrzeć występy artystyczne seniorów, pokaz musztry. Dzięki partnerstwu z Liceum Plastycznym uczestnicy festynu mogli wykonać sobie portret, zrobić makijaż albo nową fryzurę. Wydarzenie zaszczycił duet Otremba-Chodyna oraz DJ Asia. Dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom za pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy również Panu Prezydentowi Miasta Grudziądza Maciejowi Glamowskiemu za uczestnictwo w naszym festynie.

Dodane przez admin
w czw., 30 wrz 2021 - 19:17

Grudziądzkie Dni Seniora

W dniach od 27 września do 1 października zapraszamy wszystkich na Grudziądzkie Dni Seniora. W poniedziałek, wtorek, środę i piątek zapraszamy na Dni Otwarte do placówek na Piłsudskiego i Dywizjonu 303. W czwartek 30 września zachęcamy do wzięcia udziału w festynie na Marinie w godzinach 11:30 - 16:00.

Program w załączniku.

Dodane przez admin
w wt., 21 wrz 2021 - 06:44

Dzień wszystkich Mam w DDP

26 maja to dzień szczególny dla wielu - również dla naszych Pensjonariuszy. Dzisiaj bowiem celebrowaliśmy święto wszystkich mam. Nasi Seniorzy przy odświętnie przybranym stole, uraczeni słodkim poczęstunkiem wspominali zarówno swoje macierzyństwo jak i swoje mamy.

Nie obyło się oczywiście bez humorystycznych konkursów na Supermamę. Kandydatki musiały wykazać się umiejętnością przewinięcia niemowlaka, znajomością tekstów kołysanek, kreskówek dla dzieci, czyli tym, co każda mama. Wszystkie nasze panie (i panowie) wywiązali się z zadań koncertowo.

Dodane przez admin
w śr., 26 Maj 2021 - 05:32

Wiosna 2021

Do naszego ogrodu zawitała wiosna i czeka na Seniorów. Coraz więcej też naszych Pensjonariuszy jest zaszczepionych. Ponad 53% z nich przyjęło przynajmniej pierwszą dawkę szczepionki.

Dodane przez admin
w pon., 12 kwi 2021 - 09:47

Gazetka seniora nr 1-2021

Zapraszamy do zapoznania się z naszą gazetką.

Dodane przez admin
w pon., 25 sty 2021 - 07:54

Upominki gwiazdkowe

Mimo pandemii personel Domu Dziennego dba o magię świąt i przygotowuje drobne upominki dla Pensjonariuszy.

Dodane przez admin
w pon., 14 gru 2020 - 11:39